Schronisko dla zwierząt Reks w Kołobrzegu

DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM !!!

Stowarzyszenie REKS jako Organizacja Pożytku Publicznego prowadzimy kołobrzeskie miejskie schronisko dla zwierząt od 2007r. Nie możemy oceniać się sami. Robią to darczyńcy, którzy wiedzą, że dbamy o zwierzęta i warto nas w tym wspomóc. Oprócz odpisu 1% podatku otrzymujemy karmę dla zwierząt. Często zebraną zamiast prezentów ślubnych lub przez niektóre sklepy w wyznaczonych do tego koszach. Otrzymujemy także datki pieniężne do rozstawionych skarbonek w sklepach i biurze schroniska. I wpłaty na konto.

Czasem te wpłaty są wysokie i regularne, jak w przypadku p.Elżbiety K. z ul. Klonowej, która od wielu miesięcy wpłaca nam zleceniem stałym co miesiąc 200 zł.

P. Edyta Ambroziak z Z.P. „REGINA” w Witkowicach 5 wpłaciła nam w październiku b.r. 3 572 zł. To nie jedyna taka pomoc – wcześniej dostaliśmy bardzo dużo karmy (nie ważyliśmy ale mogła to być np. tona karmy dla psów).

A jeszcze wcześniej p.Edyta dokonała podobnej wpłaty gotówkowej jak teraz.

BARDZO DZIĘKUJEMY !!!  Wszystko spożytkujemy dla dobra zwierząt.

Wpłaty gotówkowe ostatnio otrzymaliśmy również od:

p. Przemysława P.J. z ul. Walczaka w Szczecinie, p. Agaty W.P. z ul. Mazowieckiej w Kołobrzegu, Magdaleny I. z ul. Dworcowej w Kołobrzegu, p. Natalii A.K. z ul. H.Sawickiej z Łobza, p. Jadwidze B. z Ringartegrand we Frandefors.

Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję !!!

Cezary Bąkowski

Prezes Stowarzyszenia REKS w Kołobrzegu

Kołobrzeg, 17.10.2020r.